Montaż

Ambitne projekty

Firma na swoim koncie ma wiele ciekawych, wymagających wiedzy i doświadczenia realizacji. W czerwcu 2014 r. firma HMT-Group rozpoczęła prace wykończeniowe hali sportowej z widownią na ok. 900 miejsc w Jelcz-Laskowicach. Obiekt ten ma być wykorzystywany nie tylko do celów sportowych, ale także jako miejsce imprez okolicznościowych i koncertów. Zastosowane materiały powinny zatem spełniać wysokie wymagania dotyczące odporności na uderzenia jak i akustyki.

Na stropie zamontowano panele Ecophon Super GTM A, zamocowane na widocznej konstrukcji nośnej Ecophon Connect. Jako uzupełnienie sufitów akustycznych zastosowano okładziny ścienne Ecophon Wall PanelTM A Super G, których wykorzystano ok. 6500 sztuk. Firma uczestniczy również przy wykończeniu bardzo prestiżowego obiektu – Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, powstałego z połączenia Filharmonii im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu i Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans. Otwarcie obiektu planowane jest na 2015 r. Na korytarzach i w pomieszczeniach artystycznych zastosowano sufitowe panele akustyczne Ecophon FocusTM Ds. Płyty zamontowane zostały na niewidocznej konstrukcji nośnej, z możliwością demontażu pojedynczych modułów. Panele umożliwiają montaż standardowych opraw oświetleniowych i rastrów wentylacyjnych. Powierzchnia licowa pokryta jest powłoką AkutexTM FT, a powierzchnia tylna zabezpieczona jest welonem szklanym. Na ścianach położono okładziny Ecophon Wall PanelTM Texona o krawędziach typu C. Kolejną realizacją firmy jest Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle, bardzo nowoczesny gminny zespół edukacyjno-kulturalno-sportowy. W kompleksie CEiS zostały zastosowane nietypowe rozwiązania architektoniczne i techniczne, w tym proekologiczne i akustyczne. Oprócz obiektów sportowych w centrum znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. W trakcie realizacji zwrócono szczególną uwagę na stworzenie pomieszczeń dla uczniów o wysokim komforcie akustycznym. Zastosowano w nich sufity akustyczne Ecophon GedinaTM i AdvantageTM, a także FocusTM Ds z ukrytą konstrukcją nośną, które podkreślają wysoki standard budynku.

Dlaczego my ?

HMT  - to grupa pięćdziesięciu profesjonalistów działających na budowach jako montaż akustycznych okładzin oraz suchej zabudowy.

HMT - to firma przygotowana do trudnych ale także szybkich zadań montażowych .

HMT  - to odpowiedni partner posiadający swoje rusztowania, wózki nożycowe, oraz narzędzia które pozwalają na szybkie oraz ekonomiczne prowadzenie montażu na budowach.

HMT - to młody zespól kierowników i handlowców którzy posiadają pasje w tym co robią.

HMT  - to  27 tyś m2 zamontowanych produktów /materiałów na realizacjach w 2015r.

HMT - to 72 tyś m2 sprzedanych okładzin oraz sufitów na budowach w 2015r.